Odběrová doba

Otevírací dobu jednotlivých center Amber Plasma najdete ZDE.

VÍCE O NÁS

Chci se objednat

Vylepšete život jiným i sobě. Pro objednání volejte nebo pište přímo do konkrétních center, která najdete zde nebo klikněte na objednat se.

OBJEDNAT SE

3.500 Kč za 5 odběrů*

Staňte se také hrdým dárcem. Každá vaše pátá návštěva se vyplácí. Zjistěte více o náhradách a věrnostním programu.

CHCI VĚDĚT VÍCE

Zachraňuje životy. Pomáhá lidem.Co všechno byste měli vědět o darování krevní plazmy.

Krevní plazmu nelze uměle vyrobit. Proto je dárcovská pomoc nenahraditelná. Tisíce nemocných jsou na ní životně závislí.

Připojením se k dárcům krevní plazmy pomáháte k lepšímu životu jiným i sami sobě.

Kdo může být dárcem?

Dárcem krevní plazmy se může stát každý z nás, kdo splňuje jednoduché požadavky pro dárcovství. Zjistěte více na odkazu níže a přidejte se k lidem, kterým není lhostejný osud ostatních.

Více

Co darováním získáte?

Není nic cennějšího než lidský život. Dárcovstvím přispějete k jeho vylepšení či záchraně. Navíc získáte výhody i pro sebe. Finanční náhrady, věrnostní odměny, daňové úlevy, ocenění nebo plakety Červeného kříže.

Více

K čemu slouží krevní plazma?

Plazma je výchozí surovinou pro výrobu mnoha různých život zachraňujících léků. Tyto léky nelze vytvořit jiným způsobem a jejich spotřeba rok od roku stoupá.

Více

Zaujalo vás to?Spojte se s námi.

Pokud vás zajímá cokoliv o krevní plazmě, jejím darování nebo se chcete rovnou objednat, kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře, telefonicky nebo emailem na konkrétních centrech zde.Tyto webové stránky využívají k zajištění funkčnosti stránek a k analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas.