Připojte se k týmuAmber Plasma

Otevíráme své další pobočky a hledáme do svých řad nové kolegy/ně s chutí pomáhat. Podívejte se na aktuální volné pozice v našich odběrových centrech.

Lékař/ka pro Dárcovské centrum krevní plazmy

Jste lékař/ka či absolvent LF a hledáte praxi bez přesčasů a nočních směn? Nebo jste lékař/ka s mnohaletou praxí a hledáte klid a uplatnění svých cenných zkušeností?

Koho hledáme?

  • lékaře s titulem MUDr.
  • někoho, kdo má rád klidný a pravidelný režim a nevyhledává stresující situace
  • vhodné pro zkušené doktory/doktorky, kteří chtějí klid a pracovní pohodu
  • ideální pro aktivní lékaře důchodce, kteří si chtějí zajistit životní nadstandard
  • nabízíme i hlavní pracovní poměr i flexibilní částečné úvazky
  • vhodné pro mladé začínající lékaře/ky hledající zajímavou praxi bez nekonečných služeb

Náplň práce

  • zajistit úplnou informovanost zájemců o významu darování plasmy
  • provádět vstupní vyšetření zájemců o darování
  • konzultace zdravotních problémů dárců
  • seznámit dárce s riziky, se kterými je dárcovství plasmy spojené
  • kontroly krevních testů a dohled nad chodem odběrového sálu
  • pro svou práci budete kompletně zaškoleni

Co u nás získáte?

  • stabilní zaměstnání s přidanou hodnotou pomoci potřebným práci s mladými a převážně zdravými lidmi
  • práci s minimálním stresem
  • práci v soukromé společnosti v oboru zdravotnictví
  • nové pracoviště na krásné a moderní soukromé klinice

Chcete-li více informací, spojte se s námi a pošlete své CV na info@amberplasma.com

Zdravotní sestra/bratr pro Dárcovské centrum

Jste zdravotní sestra/bratr a hledáte práci na moderním pracovišti v novém dynamickém kolektivu?

  • milé, šikovné a usměvavé zdravotní sestry/bratry hledající jistotu zaměstnání a příjmů
  • někoho, kdo se nehrne do adrenalinové práce a preferuje pracovní pohodu bez stresu
  • někoho, kdo dává přednost práci se zdravými a převážně mladými dárci
  • vzdělání SZŠ nebo VOŠ/VŠ - obor všeobecná sestra, zkušenosti s prací na transfuzním oddělení vítány
  • vhodné pro zkušené i začínající sestry bez větší praxe

  • stabilní zaměstnání s přidanou hodnotou pomoci potřebným práci s minimálním stresem
  • nové pracoviště na krásné soukromé klinice

Amber Plasma

Zaujalo vás to?Spojte se s námi.

Pokud vás zajímá cokoliv o krevní plazmě, jejím darování nebo se chcete rovnou objednat, kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře, telefonicky nebo emailem na konkrétních centrech zde.

Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas.