CRM Specialista

Společnost Amber Plasma provozuje plasmaferetická centra v několika městech po celé České republice. Plazma je získávána na jednotlivých pobočkách od dárců krevní plasmy z řad veřejnosti.

Ve všem, co děláme, se odráží naše filozofie pomáhat ostatním k lepšímu životu. Díky vysoké kvalifikaci našich zaměstnanců, modernímu vybavení a přísnému systému kontroly dosahujeme nejvyšší úrovně kvality odebírané plazmy a zajištění bezpečnosti pro dárce. Je pro nás velmi důležité, aby se u nás naši dárci cítili dobře, a proto jim je k ruce nejen příjemné, komfortní prostředí, ale i skvělý personál.

Nabízíme zajímavou práci s moderními technologiemi v ryze české společnosti.

Pracovní náplň:

  • Odpovědnost za správu a rozvoj systému CRM
  • Návrh, tvorba, implementace a vyhodnocení scénářů kampaní na základě marketingové strategie a komunikace
  • Návrh, tvorba, implementace a vyhodnocení emailových a SMS kampaní
  • Nastavení zákaznických segmentů a statusů
  • Zajištění efektivní komunikace a péče o zákazníky (dárce) prostřednictvím CRM systému
  • Sledování zákaznického chování a poskytování relevantních informací pro podporu prodeje a zákaznický servis
  • Komunikace s dalšími odděleními při řešení projektových a změnových požadavků
  • Podpora a trénink ostatních zaměstnanců v optimálním využívání CRM systému
  • Návrh inovativních řešení s využitím nových technologií a analýza stávajících postupů s ohledem na vhodnost pro zákazníka
  • Nastavení efektivních procesů týkajících se vztahů se zákazníky – jak co nejlépe udržet stávající a oslovit nové
  • Analýza a vyhodnocování dat pro marketingové oddělení, provozní oddělení a pro management
  • Predikce a modelace budoucího vývoje
  • Tvorba komplexního datového pohledu z dílčích systémů

Koho hledáme?

  • VŠ / SŠ ekonomického nebo technického zaměření (ideálně specializace marketing nebo IT)
  • Práce s daty – schopnost zpracovat velké množství dat, kombinovat data z více systémů; schopnost správné interpretace a vyhodnocení dat
  • Technické myšlení – schopnost transformace obchodního zadání do návrhu scénáře ve formě procesní mapy, nastavení potřebných segmentů a realizace scénáře v prostředí CRM systému
  • Zkušenost s CRM systémy a jejich obsluhou
  • Týmový hráč
  • Prozákaznický přístup

Na co se u nás můžete těšit:

  • Stabilní zaměstnání s přidanou hodnotou
  • Práci v soukromé společnosti v oboru zdravotnictví
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Po zapracování možná práce z domova
  • Služební notebook + telefon
  • Ryze českou dynamicky rostoucí firmu
  • Prostor pro realizaci vlastních myšlenek

Smlouva v 1.roce na dobu určitou, následně na dobu neurčitou
Nástup ihned nebo dohodou

Informovaný souhlas pro uchazeče o zaměstnanání naleznete zde

Zaujala vás tato pracovní nabídka?

Vyplňte formulář a my se vám ozveme.

Základní údaje
Nahrát soubor
Vyplněním a odesláním potvrzuji, že jsem se seznámil s informacemi o zpracování osobních údajů.